Theme header background image
Licznik odwiedzin: 431898

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Stacje meteo w Zespołach Szkół Elektroniczna Platforma Zamówień Publicznych System powiadamiania mieszkańców SMS Wdrożenie elektronicznych usług publicznych w ramach projektu partnerskiego z udziałem Gmin Rychtal, Trzcinica oraz Bralin Przebudowa dróg w m. Trzcinica ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

CEIDG

ESP

Aktualności

Informacja o terminach zaplanowanych zabiegów ratowniczych

Opublikowany przez admin Środa, 11.05.2022

Informacja z Nadleśnictwa Syców o terminach zaplanowanych zabiegów ograniczania liczebności chrabąszcza majowego z zastosowaniem środków ochrony roślin przy użyciu sprzętu agrolotniczego (samolotu) w terminie od 14 do 31 maja br.

Zabiegi z zastosowaniem środka chemicznego MOSPILAN 20 SP w dawce 0,4 kg/ha planuje się przeprowadzić w terminie od 14 do 31 maja br. w kompleksie leśnym zlokalizowanym w miejscowościach Darnowiec, Żurawiniec, Sadogóra, Smardze, Feliksów, Justynka, Marianka Mroczeńska, Piotrówka, Zgorzelec, Drożki, Nowa Wieś– pole zabiegowe nr 1 o powierzchni 3 100,20 ha.
Zasięg zabiegów ratowniczych przedstawia załączona mapa.
Na obszary objęte planowanym zabiegiem wprowadza się okresowy zakaz wstępu do lasu w dniach od 14 do 31 maja br.
Ponadto na obszarach objętych zabiegiem, po jego wykonaniu, wprowadza się 14-dniowy zakaz zbioru runa leśnego do dnia 14 czerwca br.