Theme header background image
Licznik odwiedzin: WARN (4): E_WARNING: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50538 Library:50634 in connection.php line 3
403912

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Stacje meteo w Zespołach Szkół Elektroniczna Platforma Zamówień Publicznych System powiadamiania mieszkańców SMS Przebudowa dróg w m. Trzcinica ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

CEIDG

ESP

Aktualności

Polska od Kuchni z Kabaretem Sąsiadki

Opublikowany przez admin Czwartek, 16.09.2021

11 września 2021 r. w Swarzędzu odbył się Festiwal KGW Polska od kuchni. Na szczeblu wojewódzkim gminę Trzcinica i powiat kępiński reprezentował  Kabaret Sąsiadki z KGW Pomiany, który wziął udział w konkursie artystycznym.


Paniom  towarzyszyła silna grupa wsparcia, w której znalazł się Grzegorz Hadzik, wójt gminy Trzcinica oraz delegacje ze wszystkich KGW działających na terenie gminy Trzcinica. Kabaret Sąsiadki zaprezentował  obyczajowy skecz i myśli o kolejnych projektach.

Wyjazd zorganizowany przez Urząd Gminy Trzcinica był okazją do integracji pań z KGW z terenu gminy Trzcinica. Festiwal KGW Polska od kuchni to miła atmosfera, muzyka i niesamowite smaki. Dziękujemy Kabaretowi Sąsiadki za możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu, gratulujemy znakomitego występu i życzymy kolejnych ciekawych pomysłów.