Theme header background image
Licznik odwiedzin: 398943

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Stacje meteo w Zespołach Szkół Elektroniczna Platforma Zamówień Publicznych System powiadamiania mieszkańców SMS Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

CEIDG

ESP

Aktualności

Pożegnanie lata z KGW Wodziczna

Opublikowany przez admin Poniedziałek, 13.09.2021

10 września 2021 roku w Wodzicznej obył się festyn zorganizowany przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich na czele z przewodniczącą Teresą Kuboszek.


Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach Narodowego Programu Szczepień #SzczepimySię z KGW. W wydarzeniu udział wzięli: wójt gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik oraz sekretarz gminy Trzcinica Renata Ciemny, którzy przekazali podziękowania dla organizatorów i słodki upominek dla dzieci.  Spotkanie z KGW Wodziczna to m.in. atrakcje dla dzieci, gastronomia, pokaz rękodzieła oraz gra w tenisa i bilard.