Theme header background image
Licznik odwiedzin: 398945

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Stacje meteo w Zespołach Szkół Elektroniczna Platforma Zamówień Publicznych System powiadamiania mieszkańców SMS Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

CEIDG

ESP

Aktualności

Niedzielne popołudnie z KGW Smardze

Opublikowany przez admin Piątek, 10.09.2021

5 września 2021 roku w Smardzach obył się festyn zorganizowany przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich na czele z przewodniczącą Marią Olejniczak.


Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach Narodowego Programu Szczepień #SzczepimySię z KGW. W wydarzeniu udział wzięła: sekretarz gminy Trzcinica Renata Ciemny, która przekazała podziękowania dla organizatorów i słodki upominek dla dzieci.  W programie znalazły się m.in. gry i zabawy dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie, gastronomia oraz pokaz pierwszej pomocy, który zaprezentował ratownik medyczny Łukasz Grycman.