Theme header background image
Licznik odwiedzin: 398941

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Stacje meteo w Zespołach Szkół Elektroniczna Platforma Zamówień Publicznych System powiadamiania mieszkańców SMS Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

CEIDG

ESP

Aktualności

Inauguracja roku szkolnego

Opublikowany przez admin Środa, 01.09.2021

1 września 2021 roku w  szkołach podstawowych i przedszkolach działających na terenie Gminy Trzcinica rozpoczął się nowy rok szkolny. W uroczystościach udział wzięła Renata Ciemny Sekretarz Gminy Trzcinica.


W Zespole Szkół w Laskach naukę podejmie 149 uczniów szkoły podstawowej oraz 75 dzieci przedszkolnych. Natomiast w Zespole Szkół w Trzcinicy naukę rozpocznie 278 uczniów szkoły podstawowej oraz 100 wychowanków przedszkola.

Wszystkim uczniom, dyrektorom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz rodzicom życzymy wielu sukcesów i zadowolenia z wykonywanej pracy.