Theme header background image
Licznik odwiedzin: 398943

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Stacje meteo w Zespołach Szkół Elektroniczna Platforma Zamówień Publicznych System powiadamiania mieszkańców SMS Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

CEIDG

ESP

Aktualności

Turniej siatkonogi na Orliku w Trzcinicy

Opublikowany przez admin Wtorek, 31.08.2021

Tradycyjnie już od kilku lat w okresie wakacyjnym organizowany jest na Orliku w Trzcinicy turniej siatkonogi. Jest to dyscyplina sportu łącząca elementy siatkówki i piłki nożnej.


Tegoroczne zawody, które odbyły się na boisku wielofunkcyjnym Orlik w drużynach dwuosobowych przeprowadził Animator sportu Adam Żłobiński. Były to kolejne po turnieju tenisa stołowego i koszykówki zawody z cyklu wakacyjnych rozgrywek sportowych dla mieszkańców Gminy Trzcinica. Wyniki z dnia 21.08.2021r. przedstawiają się następująco:

I miejsce - Mikołaj Fusek i Jakub Parzonka

II miejsce - Mikołaj Antoniak i Jan Parzonka

III miejsce - Mikołaj Mańka i Zakhar Horobii

Zwycięskie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.