Theme header background image
Licznik odwiedzin: 378567

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Stacje meteo w Zespołach Szkół Elektroniczna Platforma Zamówień Publicznych Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

CEIDG

ESP

Aktualności

Szczepienia trwają

Opublikowany przez admin Czwartek, 01.04.2021

W całej Polsce trwa akcja szczepień przeciwko wirusowi SARS-Cov- 2. Na terenie gminy Trzcinica znajdują się dwa punkty, w których przeprowadzane są szczepienia.


Są to Zakład Leczniczy Laski S.C. Laski, ul. Lipowa 39, 63-620 Trzcinica oraz PRIMUS S.C. Poradnia Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej,  ul. Szkolna 4, 63-620 Trzcinica. Od końca stycznia do końca marca w obu punktach 1 dawką zaczepione zostało 591 osób na 4887 mieszkańców, natomiast 2 dawkę otrzymało 359 osób. Łącznie w przychodniach na terenie gminy Trzcinica do 31 marca 2021 roku podano 950 dawek szczepionki.

Ponadto w akcję informacyjna dotyczącą szczepień, a polegająca na rozdystrybuowaniu ulotek włączyły się wszystkie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Trzcinica.