Theme header background image
Licznik odwiedzin: 409482

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Stacje meteo w Zespołach Szkół Elektroniczna Platforma Zamówień Publicznych System powiadamiania mieszkańców SMS Przebudowa dróg w m. Trzcinica ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

CEIDG

ESP

Aktualności

Liderzy Wielkopolskiej Odnowy Wsi

Opublikowany przez admin Wtorek, 23.11.2021

W niedzielę, 14 listopada 2021 roku w sali sportowej w Łęce Opatowskiej  odbyła się  Gala „Liderzy Wielkopolskiej Wsi” zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego i Gminę Łęka Opatowska.


W spotkaniu wzięła udział delegacja z gminy Trzcinica na czele z Grzegorzem Hadzikiem, wójtem gminy Trzcinica. W czasie uroczystości podsumowano i wręczono nagrody gminom i sołectwom z Wielkopolski w ramach samorządowego programu Wielkopolska Odnowa Wsi 2020+.

Podczas gali wystąpiło Opatowskie Stowarzyszenie Kulturalno – Sportowe oraz Sara i Maja Kasprzak. Na zakończenie na scenie pojawił się  zespół Równica z Ustronia.