Theme header background image
Licznik odwiedzin: 370025

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Stacje meteo w Zespołach Szkół Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Rozliczenie projektu Lokalny Animator Sportu w Trzcinicy

Opublikowany przez admin Wtorek, 05.01.2021

30 grudnia 2020 r. dokonano końcowego rozliczenia programu Lokalny Animator Sportu 2020. Wygenerowany został i zaakceptowany roczny raport projektu. Również animatorzy sportu przedłożyli ankiety i raporty ze swojej pracy.


Dzięki projektowi pozyskano dofinansowanie w kwocie 6340 zł. W 2020 roku animatorami byli Pan Adam Żłobiński i Pan Krzysztof Ludwiczak. Zajęcia na Orliku odbywały się z zachowaniem wszelkich wytycznych sanitarnych. W okresie od czerwca do końca listopada wypracowano łącznie 741 godzin zajęć dla różnych grup zorganizowanych i nieformalnych w różnych kategoriach wiekowych, z tego 317 godzin zostało sfinansowanych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki a pozostałe 424 godziny przez Gminę Trzcinica. Gmina Trzcinica w 2021 roku planuje przystąpić do kolejnej edycji tego programu.