Theme header background image
Licznik odwiedzin: 359135

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Folie rolnicze odebrane

Opublikowany przez admin Czwartek, 24.09.2020

Wójt Gminy Trzcinica zawarł umowę dotacji z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na realizację przez Gminę Trzcinica przedsięwzięcia pn. „Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach typu Big Bag”.


W związku z przeprowadzoną wśród rolników inwentaryzacją odpadów rolniczych zebrano 24 620 kg materiału. Odbiór odpadów z działalności rolniczej zrealizowało Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „SO-MASZ” s. c. Janusz Socha, Krzysztof Socha, ul. Leśników Polskich 65, 98-100 Łask. Koszt usługi to 12 310 złotych brutto z czego 100% zostanie zrefundowane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.