Theme header background image
Licznik odwiedzin: 343155

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Kolejne prace modernizacyjne

Opublikowany przez admin Środa, 20.05.2020

W ostatnim czasie zakończono lub rozpoczęto kilka kolejnych prac zaplanowanych do wykonania w tym roku.


W Domu Ludowym w Wodzicznej zamontowano nowy piec kuchenny oraz wykonano nową scenę. Natomiast na zewnątrz uzupełniono wykonany w tym roku plac o elementy zieleni. Na boisku w Wodzicznej wykonano utwardzenie kostką betonową terenu pod altanę.

W Laskach rozpoczęto budowę kolejnego odcinka wodociągu na ulicy Armii Krajowej jako przedłużenie istniejącej sieci, co daje możliwość rozbudowy tej miejscowości w kierunku Smardz. W Smardzach kontynuowane są prace przy budowie placu pomiędzy Domem Ludowym, a terenem rekreacyjnym. Zawarta została także umowa na montaż nowych zbiorników bezodpływowych wraz z remontem elementów kanalizacyjnych przy Domach Lodowych w Wodzicznej, Kuźnicy Trzcińskiej oraz budynku byłej szkoły w Piotrówce. W Trzcinicy trwa realizacja tegorocznego, trzeciego etapu zadania wodno-kanalizacyjno-drogowego.