Theme header background image
Licznik odwiedzin: 343148

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Sprzęt ochronny dla placówek oświatowych

Opublikowany przez admin Czwartek, 14.05.2020

W piątek, 8 maja 2020 roku firma Paprocki Obróbka Mechaniczna CNC Robert Paprocki oraz firma Kremer Spółka Jawna nieodpłatnie przekazały do Urzędu Gminy w Trzcinicy 25 sztuk przyłbic ochronnych.


Przyłbice ochronne, w ramach zabezpieczenia przez wirusem SARS-CoV- 2, zostały rozdysponowane wśród pracowników żłobka i przedszkoli.

Wójt Gminy Trzcinica składa przedsiębiorcom serdecznie podziękowanie za okazaną pomoc i bezpłatne przekazanie sprzętu ochronnego.

Ponadto Wojewoda Wielkopolski przekazał 155 litrów płynu do dezynfekcji na potrzeby placówek oświatowych. W placówkach oświatowych zgromadzono też 1100 maseczek ochronnych, które zostały uszyte przez pracowników przedszkoli i żłobka, a materiały do ich uszycia dostarczył Urząd Gminy Trzcinica.

Wszystkie powyższe środki ochronne zostaną wykorzystane przy uruchamianiu placówek oświatowych.