Theme header background image
Licznik odwiedzin: 360159

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Dotacje z budżetu Gminy Trzcinica 2020 r.

Opublikowany przez admin Wtorek, 17.03.2020

Gmina Trzcinica w ramach swojej bieżącej działalności rozstrzygnęła konkurs i udzieliła dotacje na prowadzenie różnorodnych zadań o charakterze kulturalnym i edukacyjnym oraz zajęć i działań sportowych kierowanych do mieszkańców Gminy Trzcinica. Podpisane zostały wszystkie umowy w tym zakresie.


W 2020 r. w ramach upowszechniania kultury fizycznej i sportu przewidziano szkolenie i udział w rozgrywkach ligowych w dziedzinie piłki nożnej w ramach 3 klubów sportowych. Są to LZS Victoria Laski, LZS Trzcinica i GKS Trzcinica zajmujący się szkoleniem dzieci i młodzieży. Ponadto, przewidziano zakup i uzupełnienie strojów i sprzętu sportowego oraz udział w zawodach dla klubu biegowego Sparta Ultra Team oraz dla klubu siatkarskiego KS Volley Trzcinica. Ponadto Stowarzyszenie Nasze Dzieci planuje zorganizowanie rajdu rowerowego oraz zajęcia aerobiku. Łączna wartość wsparcia tych zadań z budżetu Gminy Trzcinica to 100 000,00 zł.

Z kolei w zakresie działań o charakterze kulturalnym i edukacyjnym realizowane będą 2 zadania. Jest to Festiwal Kabaretu w Pomianach zaplanowany przez Koło Gospodyń Wiejskich Pomiany oraz spotkanie z kulturą w formie wyjazdu organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Lasek Lukus. W tej sferze zadań łączna wartość dotacji z budżetu Gminy Trzcinica to 3 750 zł.