Theme header background image
Licznik odwiedzin: 355967

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Program „Umiem pływać 2020” w Gminie Trzcinica

Opublikowany przez admin Piątek, 07.02.2020

Gmina Trzcinica zgłosiła się do kolejnej edycji rządowego programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać 2020” i pozyskała dofinansowanie.


Operatorem zadania jest Wielkopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe z Poznania, a zajęcia dla uczniów z Zespołu Szkół w Laskach i Zespołu Szkół w Trzcinicy dofinansowane zostaną ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Projekt zakłada prowadzenie pozalekcyjnych zajęć nauki pływania w grupach od września br. Program tradycyjnie skierowany jest do uczniów z obu szkół podstawowych. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską, a nad bezpieczeństwem uczestników dodatkowo czuwać będą ratownicy i opiekunowie. Łącznie planowanych jest 20 godzin zajęć. W najbliższym czasie wybrana zostanie pływalnia, ustalony zostanie harmonogram zajęć oraz przewoźnik.