Theme header background image
Licznik odwiedzin: 364194

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Podsumowanie Gminnego Konkursu Plastyczno – Technicznego

Opublikowany przez admin Piątek, 06.11.2020

30 października 2020 r. odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Plastyczno – Technicznego pt. „Dary jesieni a wyobraźnia dziecka” – temat roku „Pani Jesień” zorganizowanego w Gminnym Przedszkolu Samorządowym w Trzcinicy przez nauczycielki panią Anetę Jędrycę oraz panią Patrycję Balcerzak.


Konkurs adresowany był do przedszkolaków z Gminy Trzcinica. Jego celem było rozwijanie wyobraźni i poczucia estetyki, rozwijanie aktywności twórczej oraz sprawności manualnej u dzieci w duchu poszanowania przyrody. Przedmiotem prac był obraz „Pani Jesień” wykonany za pomocą pędzla i farby plakatowej. Każda grupa przedszkolna mogła dostarczyć dwie prace. Komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Podejma-Wróblewska – nauczyciel ZS w Trzcinicy, Danuta Wieczorek – nauczyciel ZS Laski oraz Katarzyna Kuboszek – pracownik UG oceniała prace w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki oraz 5-6 latki. Wszystkie prace wykonane przez przedszkolaków zachwycały pomysłowością, estetyką. W I kategorii wiekowej dzieci 3-4 letnich wynik przedstawiają się następująco:

I miejsce Amelia Duś – PPS w Trzcinicy,

II miejsce Nikola Kłodnicka – PPS w Laskach

III miejsce – Damian Sukowski – PPS w Laskach

Wyróżnienia – Wiktor Kalachurski, Maryna Pieles, Mateusz Walczak – PPS w Trzcinicy

II kategoria wiekowa 5-6 latki:

I miejsce Alicja Ertel – PPS w Laskach,

II miejsce Hanna Banaś – PPS w Laskach

III miejsce – Agata Bartkowiak, Aleksandra Ozdoba – PPS w Trzcinicy

Wyróżnienia – Vanessa Rudnicka, Martyna Możdżeń – PPS w Trzcinicy

Nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Trzcinica, w trosce o bezpieczeństwo dzieci przedszkolnych, zostały przekazane za pośrednictwem opiekunów grup. Wójt Gminy Grzegorz Hadzik przekazał również podziękowania dla Publicznego Przedszkola Samorządowego w Trzcinicy za przygotowanie konkursu, a uczestnikom pogratulował zaangażowania i pomysłowości.