Theme header background image
Licznik odwiedzin: 364191

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Kąciki malarskie

Opublikowany przez admin Środa, 04.11.2020

W związku z tym, iż w 2019 roku zostały oddane do użytku nowe obiekty Przedszkola w Laskach oraz Żłobka w Trzcinicy, pojawił się pomysł, aby  dodatkowo zagospodarować teren i go upiększyć.  W związku z tym został złożony wniosek do Fundacji Santander dotyczący programu „Tu Mieszkam, Tu Zmieniam” Edycja 1/2020/EKO pn. „Utworzenie kącika malarskiego dla uczniów Zespołu Szkół w Trzcinicy i Zespołu Szkół w Laskach”.


Wniosek uzyskał dofinansowanie w kwocie 10 000 zł. W ramach zadania zakupione zostały: sztalugi, maty,  parasole, stoliki, leżaki, ławki, kosze oraz nasadzono zieleń. Całość prac koordynowali dyrektorzy oby Zespołów Szkół.

Jak dodaje  Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik: Dziękuję Fundacji Santander za przekazane środki, które posłużyły do utworzenia kącików malarskich w Zespole Szkół w Laskach i w Zespole Szkół w Trzcinicy. Dziękuje Panu Tomaszowi Gatnerowi Dyrektorowi 1 Oddziału w Kępnie Santander Bank Polska S.A. za pozytywną rekomendację naszego wniosku.