Theme header background image
Licznik odwiedzin: 364188

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Nowy posterunek uruchomiony

Opublikowany przez admin Wtorek, 03.11.2020

Zakończyły się prace związane z „Budową Posterunku Policji w Trzcinicy z siedzibą w Laskach”, zadanie zrealizowanie zostało  ze środków budżetu Państwa w wysokości 1 919 085,60 złotych.


Gmina Trzcinica wsparła to zadanie kwotą 7000 złotych przeznaczonych na zakup wyposażenia. Wykonawcą był Zakład Projektowo-Budowlany PROJEKTOBUD.

3 listopada 2020 roku z racji uruchomienia nowego posterunku, Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie mł. insp. Mirosława Józefiaka gratulacje oraz życzył zadowolenie z pracy w nowej siedzibie Policji w Laskach.