Theme header background image
Licznik odwiedzin: 364194

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Samochód pożarniczy OSP Laski

Opublikowany przez admin Czwartek, 19.11.2020

18 listopada 2020 roku przeprowadzona została kontrola przedodbiorowa nowego średniego samochodu pożarniczego OSP Laski.


Dostarczone zostało także wyposażenie ruchome do zamontowania. Wykonawcą pojazdu jest Przedsiębiorstwo Specjalistyczne „Bocar” Sp. z o.o. Korwinów, ul. Okólna 15, 42-263 Wrzosowa, a cena oferty brutto to 874 899 złotych. Na powyższe zadanie udało się pozyskać 200 000 złotych dofinansowania z Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej ze środków finansowych pochodzących z wpływów uzyskanych ze składek z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia od ognia, przekazywanych przez zakłady ubezpieczeń. Pozostała kwota czyli 674 899 złotych to środki finansowe Gminy Trzcinica.