Theme header background image
Licznik odwiedzin: 364194

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Przeprowadzono profilaktyczne badania

Opublikowany przez admin Wtorek, 17.11.2020

16 listopada 2020 roku (poniedziałek) w ambulansie medycznym na placu przy Urzędzie Gminy Trzcinica zostały przeprowadzone badania profilaktyczne obejmujące mammografię.


Bezpłatne badania mammografem dotyczyły kobiet z grupy wiekowej 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie korzystały z takich badań opłacanych przez NFZ. Stanowią one część szerszego programu profilaktycznego prowadzonego aktualnie przez Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie na terenie całego powiatu kępińskiego. Program ten  uwzględnia także takie działania jak: cytologię oraz warsztaty samobadania piersi.Kolejne badania mammograficzne odbędą się ponownie 10 grudnia 2020 roku.