Theme header background image
Licznik odwiedzin: 364189

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Dobre wykorzystanie środków z funduszy Unii Europejskiej

Opublikowany przez admin Piątek, 13.11.2020

17 października 2020 roku ogólnopolskie pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” opublikowało ranking „Wykorzystanie środków z funduszy Unii Europejskiej”.


Zestawienie obejmuje pozyskane przez samorządy w latach 2014-2019 dotacje unijne. Wynik podawany jest w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Gmina Trzcinica w tym okresie pozyskała w przeliczeniu na mieszkańca 2001,99 złote. Gmina Trzcinica uplasowała się na 1 miejscu w powiecie kępińskim. Natomiast spośród samorządów wiejskich Gmina Trzcinica zajęła 7 miejsce w województwie  wielkopolskim i 203 miejsce w Polsce na 1538 samorządów gminnych.