Theme header background image
Licznik odwiedzin: 359135

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Umowa na samochód pożarniczy

Opublikowany przez admin Piątek, 09.10.2020

Zawarta została umowa pomiędzy Oddziałem Wojewódzkim Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Wielkopolskiego im. generała Stanisława Taczaka oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Wodzicznej i Gminą Trzcinica.


Przedmiotem umowy jest zakup lekkiego samochodu ratownictwa technicznego z funkcją gaśniczą na podwoziu z napędem 4x2 IVECO Daily, zabudowa kontenerowa, z agregatem wysokociśnieniowym i zbiornikiem wody min. 1000 l.

Koszt całości zadania to 356 331 złotych z czego 209 370, 60 złotych to środki Samorządu Województwa Wielkopolskiego, a 146 960,40 złotych to środki Gminy Trzcinica.