Theme header background image
Licznik odwiedzin: 347502

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Zebranie strażackie w Smardzach

Opublikowany przez admin Czwartek, 09.01.2020

4 stycznia 2020 roku odbyło się zebranie sprawozdawcze OSP w Smardzach. Było to pierwsze z tegorocznych w Gminie Trzcinica. W trakcie zebrania przekazane zostały sprawozdania zarządu, naczelnika oraz skarbnika.


Swoją opinię wyraziła także Komisja Rewizyjna. Przedstawione zostały działania podjęte w 2019 roku oraz plany i zamierzenia na 2020 rok.

Miłym akcentem było wręczenie wyróżnienia za 60 letnią działalność dla Druha Stanisława Jędrzejaka. Obecni w trakcie podsumowania złożyli gratulacje i podziękowania za kolejny rok działalności w tym na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców.

Kolejne zebrania OSP odbędą się:

11 stycznia – OSP Trzcinica,

18 stycznia – OSP Laski,

25 stycznia – OSP Piotrówka,

26 stycznia – OSP Aniołka Pierwsza,

1 lutego – OSP Wodziczna,

8 lutego – OSP Kuźnica Trzcińska,

15 lutego – OSP Pomiany.