Theme header background image
Licznik odwiedzin: 343144

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego

Opublikowany przez admin Wtorek, 03.09.2019

2 września 2019 roku w placówkach oświatowych Gminy Trzcinica rozpoczął się nowy rok szkolny. W uroczystościach wzięli udział Wójt Gminy Grzegorz Hadzik oraz Sekretarz Gminy Renata Ciemny.


W Zespole Szkół w Laskach naukę rozpoczęło 160 uczniów szkoły podstawowej oraz 63 dzieci przedszkolnych. Natomiast w Zespole Szkół w Trzcinicy naukę rozpoczęło 262 uczniów szkoły podstawowej oraz 99 dzieci przedszkolnych.

W Zespole Szkół w Laskach uroczystość była okazją do podziękowania za wieloletnią współpracę Pani Danucie Podejmie, która pełniła funkcję głównej księgowej i przeszła na emeryturę.

Publiczne Przedszkole Samorządowe w Laskach rozpoczęło zajęcia w przebudowanym i rozbudowanym obiekcie. Była okazja do obejrzenia nowych pomieszczeń przez rodziców i gości. W bieżącym roku szkolnym dzięki inwestycjom w bazę oświatową udało się zapewnić miejsce wszystkim dzieciom przedszkolnym. Natomiast nauka w szkołach podstawowych odbywa się na jedną zmianę.

Wszystkim dzieciom przedszkolnym, uczniom, dyrektorom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz rodzicom życzymy wielu sukcesów i osiągnięć.