Theme header background image
Licznik odwiedzin: 319930

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Renowacja płyty boiska w Trzcinicy

Opublikowany przez admin Czwartek, 08.08.2019

Zakończyły się prace renowacyjne płyty trawiastego boiska LZS Trzcinica, które przeprowadziła firma Usługi Ogrodnicze Krystian Juzwiszyn z Namysłowa.


Prace przy użyciu specjalistycznego sprzętu rozpoczęły się już w maju br. i uwzględniały kilka etapów. W pierwszej kolejności wykonano opryski na chwasty oraz aerację otworową i nacięcie darni. Kolejny etap to  dosiew nasion, rozprowadzenie ok. 45 ton piasku oraz użycie odpowiedniego nawozu. Podpisana w tej sprawie umowa uwzględniała również dostarczenie na własność Gminy Trzcinica 1 wózka do nawadniania boiska do późniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. Prace przebiegły zgodnie z ustalonym harmonogramem, a wartość całego zadania to 27 600 zł.