Theme header background image
Licznik odwiedzin: 319934

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Dodatkowe środki do budowy dróg gminnych

Opublikowany przez admin Środa, 07.08.2019

15 lipca 2019 roku Sejmik Województwa Wielkopolskiego podjął uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego. Gmina Trzcinica otrzymała środki finansowe w wysokości 97 600 złotych na budowę i przebudowę dróg gminnych.


Jest to druga tegoroczna dotacja w tym zakresie, poprzednia wyniosła 90 000 złotych. Odpowiednia umowa została zawarta 9 kwietnia 2019 roku pomiędzy Marszałkiem Województwa Wielkopolskiego Krzysztofem Grabowskim z Wójtem Gminy Trzcinica Grzegorzem Hadzikiem. W okresie od 2011 roku Gmina Trzcinica pozyskała w ten sposób około 1 800 000 złotych dofinansowania na przebudowę dróg gminnych i jest to najlepszy rezultat spośród gmin Powiatu Kępińskiego.