Theme header background image
Licznik odwiedzin: 319938

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Modernizacja dróg gminnych

Opublikowany przez admin Poniedziałek, 12.08.2019

Oprócz trwającej dużej inwestycji w Trzcinicy, która obejmuje także element drogowy na ulicach Jana Pawła II, Kluczborskiej i Bocznej, Gmina Trzcinica realizuje inne zadania drogowe.


Firma S-Probud wykonała remont odcinków dróg gminnych w Pomianach i Piotrówce. Natomiast firma CARBON rozpoczęła prace budowlane na drogach gminnych w miejscowościach Borek a następnie Kwasielina. Łącznie w bieżącym roku wyremontowane,  wybudowane od podstaw lub odtworzone w ramach inwestycji wodno-kanalizacyjno-drogowej zostanie 3 146 metrów bieżących dróg i ulic. Na zadanie związane z budową dróg gminnych Gmina Trzcinica pozyskała 187 600 złotych dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.