Theme header background image
Licznik odwiedzin: 319938

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Wakacyjny turniej siatkówki plażowej w Kuźnicy Trzcińskiej

Opublikowany przez admin Środa, 31.07.2019

26 lipca 2019 roku w Kuźnicy Trzcińskiej przy Domu Ludowym odbył się wakacyjny turniej siatkówki plażowej drużyn dwuosobowych.


Współorganizatorami tego wydarzenia są zawodnicy lokalnych drużyn siatkarskich z gminy Trzcinica, którzy korzystają z wakacyjnej przerwy i zapraszają zaprzyjaźnione drużyny z okolicy, zrzeszone w różnych ligach siatkarskich. Do tegorocznych rozgrywek zgłosiło się łącznie 8 duetów. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, ale nie zabrakło wielu zaciętych pojedynków. Wyniki przedstawiają się następująco:

1. miejsce: Adam Graczyk i Maciej Pędziwiatr

2. miejsce: Maciej Kułak i Bartosz Balcer

3. miejsce: Paweł Ruszkowski i Bartosz KoptynikPodsumowania rozgrywek dokonali: Anna Bartkowiak Sołtys Kuźnicy Trzcińskiej, która zasponsorowała i wręczyła medale oraz Zdzisław Mikołajczyk Przewodniczący Rady Gminy Trzcinica i Grzegorz Hadzik Wójt Gminy Trzcinica, którzy wręczyli puchary i medale.