Theme header background image
Licznik odwiedzin: 312559

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Środki dla OSP

Opublikowany przez admin Środa, 03.07.2019

Kolejne dwie jednostki OSP z terenu Gminy Trzcinica zostaną wyposażone w system selektywnego powiadamiania, są to OSP w Aniołce Pierwszej i OSP w Piotrówce.


6 czerwca 2019 roku Gmina Trzcinica złożyła zapytanie ofertowe na zakup wraz z montażem i programowaniem dwóch systemów selektywnego powiadamiania, zawierające: stację z radiotelefonem, czujnik, moduł, antenę bazową, okablowanie i materiały pomocnicze.

Na zapytanie odpowiedzieli trzej wykonawcy, oferując ceny od 16 088,00 zł brutto do 20 910, 00 zł brutto. Najkorzystniejszą ofertę złożyła Firma Wielobranżowa „FOKS” z Siekierek Małych. Jednostkom w OSP Aniołce Pierwszej i OSP w Piotrówce zostaną przekazane dotacje z Gminy Trzcinica na kwotę 8 044,00 zł dla każdej, które pozwolą na podpisanie umów z wykonawcą i realizację montażu. Zakończyła się także realizacja porozumień z OSP Laski na zakup 2 radiotelefonów i pompy szlamowej, OSP w Piotrówce – zakup 2 aparatów powietrznych z czujnikami oraz OSP Trzcinica – zakup 4 latarek, aparatu powietrznego z czujnikiem oraz systemu podtrzymywania napięcia z montażem. Łącznie Gmina Trzcinica przekazała w tym zakresie 27 726,06 zł. Ponadto OSP w Wodzicznej otrzymała środki na remont garażu, 6 000 zł pochodzi z Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu, a 1000 zł ze środków Gminy Trzcinica. Zakupiona i zamontowana zostanie nowa brama oraz szafki ubraniowe. Oprócz tych dotacji wszystkie OSP z terenu Gminy Trzcinica otrzymały środki na zakup węży W-52 i W-75 o łącznej wartości 6 272 złote.