Theme header background image
Licznik odwiedzin: 312557

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Przyznano dofinansowanie

Opublikowany przez admin Środa, 10.07.2019

Gmina Trzcinica złożyła wniosek „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w miejscowości Pomiany” w ramach IX edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś” Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.


W realizacji projektu przewidziano remont i doposażenie pomieszczenia rekreacyjnego, a także wykonanie utwardzenia placów przy Domu Ludowym i posesji Nr 18. Wartość pozyskanego dofinansowania to 22 824 złote.

W ramach zadania przewidziano także wiele prac związanych z porządkowaniem terenu i nasadzeniem zieleni, które wykonane zostaną przez mieszkańców Pomian. Do IX edycji konkursu złożono 283 projekty, do oceny merytorycznej zakwalifikowano 244 projekty. Następnie zgodnie z uzyskaną punktacją dofinansowanie przyznano 125 wnioskom, w tym wnioskowi Gminy Trzcinica.