Theme header background image
Licznik odwiedzin: 342249

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Dzień dziecka na sportowo

Opublikowany przez admin Środa, 05.06.2019

Animator sportu Przemysław Fuczyło z okazji Dnia Dziecka w dniu 01.06.2019r. na terenie stadionu sportowego w Trzcinicy zorganizował i przygotował turniej piłki nożnej dla drużyn w grupie wiekowej Żaków i Orlików.


Z uwagi na to, że klubowe rozgrywki sportowe organizowane przez Kaliski Okręgowy Związek Piłki Nożnej zakończyły się już w tym sezonie to była to dobra okazja do rywalizacji i sprawdzenia się wśród lokalnych drużyn. Do zawodów zgłosiły się w grupie Żaków: 2 drużyny z Trębaczowa, 2 drużyny z Trzcinicy oraz drużyna z Wołczyna. Natomiast w grupie starszej, tj. Orlików były to: 2 drużyny z Galewic i 2 drużyny z Trzcinicy. Najważniejsza w tym dniu była dobra zabawa, a wyniki sportowe zeszły na drugi plan. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Dużą atrakcją w tym dniu był również ostatni mecz rozegrany pomiędzy grupą dziewczynek a grupą chłopaków. Po części sportowej, dla młodych zawodników został przygotowany drobny poczęstunek. Można stwierdzić, że wszyscy obecni z zadowoleniem spędzili w tym dniu czas w Trzcinicy.