Theme header background image
Licznik odwiedzin: 342250

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Dzień Dziecka w Wodzicznej

Opublikowany przez admin Poniedziałek, 03.06.2019

1 czerwca 2019 roku w Wodzicznej odbył się festyn sołecki z okazji Dnia Dziecka. Wszystkich obecnych powitał sołtys Wodzicznej Sławomir Nawrocki. Impreza została zorganizowana przez Radę Sołecką, Koło Gospodyń Wiejskich i Ochotniczą Straż Pozarną w Wodzicznej.


Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. Przeprowadzono wiele konkursów, w których licznie i chętnie uczestniczyły dzieci. Zorganizowano pokaz tańca grupy tanecznej pod kierunkiem Darii Pietrzykowej działającej przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Trzcinicy. W trakcie trwania festynu można było oglądać wystawę zabytkowych samochodów „Kępińskiego Spotkania Klasyków” a także pokaz strażacki w wykonaniu OSP Laski. Z inicjatywy Rady Sołeckiej odwiedzono również dzieci niepełnosprawne z terenu Sołectwa Wodziczna i Pomiany, w którym wzięli udział Poseł na Sejm RP Bożena Henczyca, Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik oraz przedstawiciel Rady Sołeckiej Jacek Musiała. Dzieci obdarowano upominkami oraz przewieziono zabytkowymi samochodami na festyn. W trakcie trwania festynu zadbano o pyszny poczęstunek. Mieszkańcy Sołectwa Wodziczna oraz goście spędzili sobotnie popołudnie w rodzinnej i przyjemnej atmosferze.