Theme header background image
Licznik odwiedzin: 342250

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

XVII Gminny Konkurs Matematyczny

Opublikowany przez admin Wtorek, 11.06.2019

28 maja 2019 r. w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się XVII Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach: klasy IV-V szkoły podstawowej, klasy VI-VII szkoły podstawowej i klasy VIII i III gimnazjum.


W konkursie wzięło udział 25 uczniów z obu zespołów szkół. Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik otworzył konkurs, uczestnikom życzył powodzenia, a nauczycielom podziękował za przygotowanie uczniów i za zorganizowanie konkursu.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

w kategorii klasy IV-V szkoły podstawowej: I miejsce zajął Patryk Bakalarz (SP w Laskach), II miejsce zajął Krzysztof Jeż (SP w Laskach), III miejsce zajął Aleksander Zieliński (SP w Trzcinicy)

w kategorii klasy VI-VII szkoły podstawowej: I miejsce zajęła Karolina Dłubak-Sierańska (SP w Trzcinicy), II miejsce zajęli Kacper Nawrocki (SP w Trzcinicy) i Maciej Żurawa (SP w Trzcinicy)

w kategorii klasy VIII i III gimnazjum: I miejsce zajął Maciej Pregiel (ZS w Trzcinicy), II miejsce zajęła Milena Rosielewska (ZS w Trzcinicy), III miejsce zajęły: Andżelika Zimoch (ZS w Laskach) i Anna Więcek (ZS w Trzcinicy).

Na zakończenie dyrektor ZS w Trzcinicy Małgorzata Hadzik wręczyła dyplomy i nagrody ufundowane przez Gminę Trzcinica, pogratulowała laureatom konkursu, a wszystkim uczestnikom podziękowała za udział.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele matematyki w Zespole Szkół w Trzcinicy: Łukasz Bartkowiak, Mariola Krawczyk i Magdalena Wypych.