Theme header background image
Licznik odwiedzin: 342249

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Wyposażenie przedszkola w Laskach

Opublikowany przez admin Wtorek, 11.06.2019

7 czerwca 2019 roku w Urzędzie Gminy Trzcinica nastąpiło otwarcie ofert na zadanie pn.: „Dostawa i montaż wyposażenia kuchni przedszkola w miejscowości Laski.


Wpłynęło 5 ofert. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiły firmy HoReCa Team na część pierwszą i INVEST HORECA BISTRO na część drugą. Łączna wartość sprzętu to 231 449, 93 złote, a zamontowany zostanie do końca lipca 2019 roku. Całość zakupu realizowana jest ze środków Gminy Trzcinica.

Natomiast 24 maja 2019 roku zostały otwarte oferty na zakup wyposażenia na potrzeby realizacji projektu „Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach”.

Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma „Nowa Szkoła” o wartości 20 500 złotych. Zamówienie dotyczy zabawek, pomocy dydaktycznych, pomocy do zajęć specjalistycznych, mebli, tablic korkowych, wyposażenia placu zabaw i aparatu cyfrowego.

Na to wyposażenie pozyskano dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach WRPO.

W bieżącym tygodniu zostanie ogłoszone zapytanie ofertowe na pozostałą część wyposażenia sal dydaktycznych i placu zabaw.