Theme header background image
Licznik odwiedzin: 342250

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Rusza budowa oddziału żłobkowego w Trzcinicy

Opublikowany przez admin Poniedziałek, 10.06.2019

6 marca 2019 roku w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyła się uroczystość przekazania promes w ramach zadania realizowanego z resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2019.


Gmina Trzcinica otrzymała promesę na dofinansowanie w kwocie do 602 000 złotych na „Rozbudowę przedszkola w Trzcinicy o oddział żłobkowy”. W związku z otrzymaniem dofinansowania ogłoszony został przetarg w celu wyłonienia wykonawcy zadania „Rozbudowa budynku przedszkola o oddział żłobkowy” w Trzcinicy. Wpłynęły 4 oferty a ich wartość wyniosła od 1 047 000 złote do 1 558 586,21 złote. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma P.P.H.U. „JoKpol” Józef Kołodziej.  4 czerwca 2019r. zawarta została umowa na wykonanie prac budowlanych. Zawarta została również umowa w sprawie udzielenia wsparcia finansowego na realizację zadań, w zakresie określonym w Resortowym  programie rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2019 realizowanym w roku 2019 dla modułu 1 w związku z ogłoszeniem o otwartym konkursie ofert na finansowe wspieranie zadań z zakresu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2019, pomiędzy Wojewodą Wielkopolskim a Gminą Trzcinica. Uruchomienie oddziału żłobkowego planowane jest na 1 grudnia 2019 roku.