Theme header background image
Licznik odwiedzin: 298227

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wykonanie „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla gminy Trzcinica Kompleksowa modernizacja energetyczna w Zespole Szkół w Laskach Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Rozwój bazy rekreacyjnej w Gminie Trzcinica Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Obchody rocznicy

Opublikowany przez admin Piątek, 12.04.2019

10 kwietnia 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Kępnie zorganizowano obchody 79. rocznicy sowieckiej zbrodni na Policjantach Policji Państwowej II RP.


W ramach obchodów odbył się Apel Pamięci z udziałem Kompanii Honorowej. Kolejnym punktem było złożenie wiązanek pod pomnikiem Pamięci Pomordowanych Policjantów II RP Powiatu Kępińskiego. W obchodach uczestniczył Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik. 12 kwietnia 2019 roku w Poznaniu obchodzona będzie 79. rocznica Zbrodni Katyńskiej i drugiej masowej zsyłki Polaków na Sybir, na uroczystość zaprasza Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Natomiast 13 kwietnia 2019 roku w Laskach zaplanowana jest uroczystość związana z Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.