Theme header background image
Licznik odwiedzin: 298219

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wykonanie „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla gminy Trzcinica Kompleksowa modernizacja energetyczna w Zespole Szkół w Laskach Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Rozwój bazy rekreacyjnej w Gminie Trzcinica Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Turniej siatkówki w Trzcinicy

Opublikowany przez admin Środa, 10.04.2019

7 kwietnia 2019 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Trzcinicy odbył się Halowy Turnieju Siatkówki o puchar Wójta Gminy Trzcinica. Udział w nim wzięły 4 drużyny: LZS Dietrzkowice, Volleyball Team Perzów, Sokół Kępno i KS Volley Trzcinica.
Zawody z ramienia Urzędu Gminy Trzcinica nadzorował Dawid Gościniak. Na początku turnieju kapitanowie drużyn wzięli udział w losowaniu, które zadecydowało o kolejności rozegrania spotkań, a grano systemem każdy z każdym  do 2 wygranych setów. Zawody sędziowała Pani Sylwia Bednarz. Zawody były bardzo zacięte. Do ostatniego pojedynku nie było znane rozstrzygnięcie. Ostatecznie najlepsza w turnieju okazała się drużyna Volleyball Team Perzów, drugie miejsce przypadło drużynie KS Volley Trzcinica, a trzecie miejsce LZS Dietrzkowice.

Na zakończeniu turnieju Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik pogratulował wszystkim uczestnikom i życzył sportowych sukcesów oraz wręczył pamiątkowe dyplomy i puchary.