Theme header background image
Licznik odwiedzin: 342253

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Muzyczne przedwiośnie w Trzcinicy

Opublikowany przez admin Piątek, 08.03.2019

5 marca 2019 r. w Domu Ludowym w Trzcinicy odbyło się gminne spotkanie z okazji Dnia Kobiet pod nazwą „Muzyczne przedwiośnie”. Była to jego trzecia edycja.


Tego dnia zebrani goście mieli okazję wysłuchać koncertu muzyka Pana Jacka Klyty. Nie zabrakło wielu znanych utworów klasycznych, które przeplatane były znanymi pieśniami biesiadnymi, co gwarantowało bardzo dobrą zabawę.

Spotkanie było również okazją do nagrodzenia laureatów i uczestników konkursu fotograficznego „Gmina Trzcinica w jesiennych barwach”. Zebrani mieli okazję zobaczyć wystawę prac konkursowych, a laureaci konkursu otrzymali dyplomy, pamiątkowe kubki oraz nagrody, które zostały wręczone przez Wójta Gminy Trzcinica Grzegorza Hadzika, Sekretarz Gminy Renatę Ciemny i Przewodniczącego Rady Gminy Trzcinica Zdzisława Mikołajczyka. Na zakończenie uroczystości Wójt Gminy ponownie gratulował wszystkim uczestnikom konkursu fotograficznego, złożył życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet , a Panu Jackowi Klycie podziękował za przygotowany występ. Następnie wszyscy uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.Laureaci konkursu fotograficznego:

Dzieci i młodzież do lat 14:

I Miejsce- Piotr Mikisz „Jesień w lesie”

II Miejsce – Kornelia Wabnic „Pałac w jesiennych barwach”

III Miejsce – Karolina Gatner „Jesień na pniu”

Wyróżnienie – Alicja Zimoch „Jesień pod lupą”

 

Młodzież od 15 do 17 lat:

I Miejsce – Nikola Pierecka „Dary jesieni”

II Miejsce – Jakub Białek „Droga Laski – Mroczeń”

III Miejsce – Gabriela Zimoch „Leśna poezja”

 

Osoby pełnoletnie:

I Miejsce – Piotr Skotnik – „Ostatnie promienie słońca”

II Miejsce – Dominika Adamska „Słoneczna jesień pod kapliczką”

III Miejsce – Marcin Giel „Sacrum w jesiennej zadumie”