Theme header background image
Licznik odwiedzin: 342250

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Wspólne działanie

Opublikowany przez admin Środa, 06.03.2019

28 lutego 2019 roku w siedzibie Wielkopolskiej Spółki Gazownictwa w Poznaniu odbyło się spotkanie poświęcone instalacjom gazu ziemnego na terenie Gminy Rychtal i Gminy Trzcinica.


Spółkę reprezentował Zastępca Dyrektora ds. Technicznych Janusz Śniedziewski wraz z współpracownikami. Natomiast samorządy lokalne reprezentowali Wójt Gminy Rychtal Adam Staszczyk i Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik wraz z Kierownikiem Referatu Andrzejem Stryjakiewiczem. W trakcie spotkania przedstawiono możliwości rozwoju infrastruktury na terenie obu gmin. W przypadku Gminy Rychtal rozpoczną się działania  dotyczące analizy zapotrzebowania na ten rodzaj energii oraz możliwości jej dostarczenia co poprzedzi wykonanie odpowiedniej dokumentacji. W przypadku Gminy Trzcinica omówiono tegoroczny plan inwestycji gazowej w związku z rozstrzygniętym przetargiem. Omówiono także możliwości dalszej rozbudowy infrastruktury gazowej.