Theme header background image
Licznik odwiedzin: 297737

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wykonanie „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla gminy Trzcinica Kompleksowa modernizacja energetyczna w Zespole Szkół w Laskach Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Rozwój bazy rekreacyjnej w Gminie Trzcinica Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Panie z Kuźnicy Trzcińskiej i Pomian świętowały

Opublikowany przez admin Wtorek, 05.03.2019

Dnia 2 marca 2019 roku w Domu Ludowym w Kuźnicy Trzcińskiej oraz w Domu Ludowym w Pomianach Panie z Kół Gospodyń Wiejskich zorganizowały spotkania z okazji Dnia Kobiet.


2 marca 2019 roku w Domu Ludowym w Kuźnicy Trzcińskiej Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Wszystkich obecnych powitała Przewodnicząca Pani Zofia Makiola. Obecny w trakcie spotkania Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik złożył Paniom najserdeczniejsze życzenia. Uroczystość upłynęła w miłej atmosferze.

Także 2 marca 2019 roku w Domu Ludowym w Pomianach Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało podobne spotkanie. Wszystkich obecnych powitała Przewodnicząca Pani Aldona Kałus. Nie zabrakło życzeń od zaproszonych gości. Obecni zostali mile zaskoczeni przez Panów, którzy w tym dniu zajęli się obsługą uroczystości. Sporo radości sprawił występ Kabaretu „Sąsiadki” oraz Pawła Maryniaka. Także tutaj wszyscy dobrze się bawili.