Theme header background image
Licznik odwiedzin: 301845

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wykonanie „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla gminy Trzcinica Kompleksowa modernizacja energetyczna w Zespole Szkół w Laskach Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Rozwój bazy rekreacyjnej w Gminie Trzcinica Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Szkolenie w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów

Opublikowany przez admin Piątek, 08.02.2019

W dniu 30 stycznia 2019 r. w hali sportowej w Rychtalu odbyło się spotkanie i szkolenie z trenerami Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Współorganizatorem tego spotkania był klub sportowy GKS Trzcinica.


Spotkanie otworzyli  Adam Staszczyk - Wójt Gminy Rychtal i Grzegorz Hadzik - Wójt Gminy Trzcinica. Głównym celem spotkania była obserwacja procesu szkoleniowego i monitorowanie najzdolniejszych zawodników i zawodniczek z kategorii Orlik i Młodzik. W zajęciach brali udział młodzi zawodnicy z takich Klubów Sportowych jak: Marcinki Kępno, Polonia Kępno Akademia Reiss

z Kępna, KP Krążkowy Sokół Bralin, Strażak Słupia, Wielkopolanin Siemianice oraz GKS Trzcinica. Trener Błażej Czyżewski oraz Trener Jakub Wojtkowiak przeprowadzili trening pokazowy dla rocznika 2008/2009 oraz grę selekcyjną dla rocznika 2006/2007.

Trenerzy mobilnej AMO podczas swoich wizyt odwiedzili obozy sportowe w kilku powiatach województwa wielkopolskiego. Podczas tych obserwacji kilku zawodników zostało wyróżnionych a ich dalsze postępy będą systematycznie monitorowane przez skautów młodzieżowych reprezentacji Polski.