Theme header background image
Licznik odwiedzin: 347504

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Zakończenie nauki pływania

Opublikowany przez admin Piątek, 27.12.2019

W listopadzie 2019 roku zakończyła się X edycja pozaszkolnych zajęć nauki pływania dla uczniów obu szkół podstawowych w Laskach i w Trzcinicy.


Zajęcia z wykwalifikowanymi instruktorami nauki pływania odbywały się w Słupi p. Kępnem od września, a tegoroczna edycja została dofinansowana w ramach realizacji rządowego projektu pn. „Umiem pływać” ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Operatorem zadania było Wielkopolskie Zrzeszenie LZS w Poznaniu. Dofinansowanie uwzględniało koszty wynajęcia pływalni, instruktorów i ratowników oraz ubezpieczenie, jak również opiekę podczas przejazdu na zajęcia. Dodatkowo w ramach środków własnych Gminy Trzcinica wszyscy uczestnicy tradycyjnie otrzymali czepki pływackie. Realizacja projektu zakończyła się wręczeniem uczestnikom projektu przez Wójta Gminy Trzcinica Grzegorza Hadzika pamiątkowych medali.  Jednocześnie informujemy, że złożony został wniosek o dofinansowanie zajęć pływackich w przyszłym 2020 roku.