Theme header background image
Licznik odwiedzin: 359829

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Jubileusz małżeństwa

Opublikowany przez admin Środa, 11.12.2019

5 grudnia 2019 roku w Trzcinicy obchodzone były żelazne, diamentowe i złote gody Pożycia Małżeńskiego.

Jubilatom w tym wyjątkowym wydarzeniu towarzyszyli Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik, Przewodniczący Rady Gminy Zdzisław Mikołajczyk, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Joanna Gatner, Sekretarz Gminy Renata Ciemny, Skarbnik Gminy Grzegorz Baraniak, Ks. Dziekan Wiesław Cieplik Proboszcz Parafii Trzcinica.
Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, która została odprawiona przez Ks. Dziekana Wiesława Cieplika w kościele parafialnym w Trzcinicy. Msza Święta, wygłoszona homilia była wielkim przeżyciem i docenieniem dla jej uczestników.
Po Mszy Świętej odbyło się uroczyste spotkanie. Przybyłych gości powitała Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Joanna Gatner, która złożyła Jubilatom gratulacje, że dochowali wbrew wszelkim przeciwnościom przysięgi małżeńskiej i życzyła jeszcze wielu wspólnych lat w zdrowiu i pomyślności, a także doczekania wspólnie kolejnych pięknych jubileuszy.
Życzenia złożył również Wójt Gminy Grzegorz Hadzik, który pogratulował Jubilatom oraz podziękował za trud wychowania i pracę na rzecz lokalnego środowiska.    
Całą uroczystość uświetnił występ Chóru Szkolnego Zespołu Szkół w Trzcinicy pod kierunkiem Pani Renaty Adamskiej.  
Pary obchodzące 50 lat Pożycia Małżeńskiego zostały odznaczone medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, które zostały nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 18 października 2019 r.
Jubilaci z rąk ks. Dziekana Wiesława Cieplika Proboszcza Parafii Trzcinica otrzymali pasterskie błogosławieństwo od Biskupa Kaliskiego Edwarda Janiaka.
Wszystkie obecne na uroczystości pary otrzymały listy gratulacyjne, kwiaty oraz upominki.

50 – lecie pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo:
1. Agnieszka i Adam Dubielowie
2. Aniela i Stanisław Plutowie
3. Barbara i Florian Piaseccy
4. Danuta i Jan Grycmanowie
5. Zofia i Stanisław Samulscy
6. Maria i Eugeniusz Sieczkowie
7. Mirosława i Stanisław Bystrzy
8. Jadwiga i Stanisław Stężały

60 - lecie pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo:

1. Teresa i Eugeniusz Wawrzyniakowie
2. Teresa i Stanisław Jędrzejakowie
3. Leokadia i Jan Kasprzakowie

65 - lecie małżeństwa obchodzili Państwo:

1. Kazimiera i Jan Gąszczakowie

Drogim Jubilatom dziękujemy za przybycie na wspólną uroczystość. Życzymy zdrowia i wielu jeszcze lat wspólnego życia w radości, miłości w otoczeniu swoich najbliższych.