Theme header background image
Licznik odwiedzin: 325656

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Konkurs plastyczno-techniczny

Opublikowany przez admin Czwartek, 07.11.2019

29 października 2019 roku w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Trzcinicy odbył się VII Gminny Konkurs Plastyczno-Techniczny pt. „Dary jesieni a wyobraźnia dziecka”.


Każdy oddział przedszkolny z terenu gminy Trzcinica mógł wystawić 2 swoich reprezentantów. W związku z tym w konkursie podzielonym na dwie kategorie wiekowe wzięło udział czternastu uczestników.

Konkurs został otwarty przez Kierownika Przedszkola panią Mariolę Bednarek. Gdy dzieci zajęły miejsca, nauczyciel prowadzący pani Aneta Jędryca zapoznała je z tegorocznym tematem konkursu „Jesienna fryzura”, ze sposobem pracy i przygotowanymi materiałami. Pokazała zgromadzonym obrazy, na których prezentowały się jesienne fryzury.

Wszyscy uczestnicy pracowali pod okiem komisji w składzie: Ewa Hetmańczyk – wicedyrektor Zespołu Sszkół w Trzcinicy, Karolina Żłobińska – pracownik Urzędu Gminy w Trzcinicy, Piotr Czarnasiak – wicedyrektor Zespołu Szkół w Laskach.

Mali artyści wybierali przygotowany materiał i z niego tworzyli wymyślone przez siebie fryzury. Z wykonanych przez uczestników prac powstała wystawa.Laureaci konkursu:Kategoria I – dzieci 3, 4-letnie

I miejsce - Bartosz Nasiadek (PPS w Laskach)

II miejsce - Hanna Maciejewska (PPS w Trzcinicy)

III miejsce - Natalia Małecka (PPS w Trzcinicy)

Wyróżnienie - Zuzanna Muszalska (PPS w Trzcinicy)Kategoria II – dzieci 5, 6- letnie

I miejsce - Aurelia Stężały (PPS w Laskach)

I miejsce - Alicja Ertel (PPS w Laskach)

II miejsce - Agata Pietrzak (PPS w Trzcinicy)

II miejsce - Anna Diachenko (PPS w Laskach)

III miejsce - Gracjan Błaszczak (PPS w Trzcinicy)

III miejsce - Lena Powroźnik (PPS w Laskach)

Wyróżnienie - Pola Jaworek (PPS w Trzcinicy)

Wyróżnienie - Marika Nowicka (PPS w Trzcinicy)Na zakończenie konkursu Wójt Gminy Trzcinica pan Grzegorz Hadzik oraz członkowie komisji wręczyli nagrody, dyplomy i słodkie upominki. Nagrody w konkursie ufundowała Gmina Trzcinica.