Theme header background image
Licznik odwiedzin: 316717

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Konkurs „11 listopada - wolność w bieli i czerwieni”

Opublikowany przez admin Środa, 06.11.2019

6 listopada 2019 roku w Urzędzie Gminy Trzcinica odbyło się rozstrzygnięcie konkursu z okazji Święta Niepodległości pt. „11 listopada – wolność w bieli i czerwieni” dla uczniów przedszkoli (79), klas I-III (52), IV-VI (23) oraz VII-VIII (3).


Rozstrzygnięcia konkursu dokonała komisja w składzie: Renata Ciemny – przewodnicząca komisji, Katarzyna Parzonka oraz Katarzyna Kuboszek – członkowie komisji. Wybór nie należał do najłatwiejszych, jednak komisja dokonała oceny prac wyłaniając laureatów oraz osoby wyróżnione.

Kategoria Przedszkole:

I miejsce – Marcelina Szymańska (PPS Trzcinica), Kacper Uszycki (PPS Laski)

II miejsce – Zuzanna Muszalska (PPS Trzcinica)

III miejsce – Jakub Dumin (PPS Laski), Vanessa Rudnicka (PPS Trzcinica), Martyna Pieles (PPS Trzcinica)

Wyróżnienie – Wiktoria Nawrocka (PPS Laski), Alan Kominek (PPS Laski), Roksana Czekała (PPS Trzcinica), Antoni Jokiel (PPS Laski), Zofia Żłobińska (PPS Trzcinica)

Kategoria klasy I-III SP:

I miejsce – Sebastian Wronka (SP Laski – kl. III)

II miejsce – Martyna Laske (SP Laski – kl. III), Radosław Grabowski (PS Laski – kl. II)

III miejsce – Zofia Grycman (SP Laski – kl. III)

Wyróżnienie – Zuzanna Sikora (SP Trzcinica, kl. III), Jan Parzonka (SP Trzcinica – kl. III), Oliwia Maryniak (SP Laski – kl. I)

Kategoria klasy IV-VI SP:

I miejsce – Igor Zimoch (SP Trzcinica – kl. V)

II miejsce – Martyna Namyślak (SP Laski – kl. VI)

III miejsce – Wiktor Lorenc (SP Laski – kl. V)

Wyróżnienie –Natalia Zimoch (SP Trzcinica – kl. V), Zofia Bogacz (SP Laski – kl. VI), Filip Biczysko (SP Laski – kl. VI), Kamila Parzonka (SP Laski – kl. VI)

Kategoria klasy VII-VIII SP:

Wyróżnienie – Edyta Fajga (SP Trzcinica – kl. VII)

Nagrody dla laureatów zafundowane przez Wójta Gminy Trzcinica Grzegorza Hadzika wręczone zostaną podczas apeli szkolnych upamiętniających Odzyskania Niepodległości.