Theme header background image
Licznik odwiedzin: 325656

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Rusza budowa Posterunku Policji w Laskach

Opublikowany przez admin Poniedziałek, 04.11.2019

31 października 2019 roku w Laskach nastąpiło przekazanie placu budowy pod nowy budynek Posterunku Policji.


Obecni byli przedstawiciele Policji - Naczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu podinsp. Jacek Jankowiak, Komendant Powiatowy Policji w Kępnie mł. insp. Robert Ciesielski i Kierownik Posterunku w Laskach mł. asp. Marcin Żłobiński, Andrzej Połomski właściciel Zakładu Projektowo-Budowlanego PROJEKTOBUD będącego wykonawcą oraz Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik.

Zadanie „Budowa Posterunku Policji w Trzcinicy z siedzibą w Laskach” realizowane jest ze środków budżetu Państwa z terminem wykonania do końca sierpnia 2020 roku, a wartość zadania to 1 919 085,60 złote.