Theme header background image
Licznik odwiedzin: 342716

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Dzień Budowlańca

Opublikowany przez admin Piątek, 29.11.2019

22 listopada 2019 roku obchodzony był Dzień Budowlańca. Spotkanie było okazją do podsumowania mijającego roku w zakresie inwestycji budowlanych. Jak co roku Kapituła Kępińskiego Stowarzyszenia Pracowników Budownictwa przyznała swoje wyróżnienia.


W tym roku za realizację inwestycji pn. Budowa lądowiska wyniesionego dla śmigłowców ratowniczych  na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego otrzymał SP ZOZ w Kępnie. Natomiast wyróżnienie za całokształt pracy zawodowej odebrał Marek Kozioł. Wśród inwestycji nadzorowych przez wyróżnionego a wymienionych w opisie dorobku znalazły się Przedszkole, Biblioteka i Żłobek w Trzcinicy.

W spotkaniu uczestniczył także Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik, który złożył życzenia i podziękowania wszystkim obecnym w trakcie spotkania.