Theme header background image
Licznik odwiedzin: 342706

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Pomiany Dawniej i Dziś

Opublikowany przez admin Poniedziałek, 25.11.2019

W niedzielę 17 listopada 2019 roku w Pomianach Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna oraz Rada Sołecka zorganizowali Spotkanie z Historią.


Wszystkich zgromadzonych gości przywitała Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich Aldona Kałus. Autorkami przedsięwzięcia były Monika Adamek-Frąszczak oraz Iwona Tomalik. Podczas spotkania wystąpił Paweł Maryniak. Następnie wiersz o Pomianach zarecytowała Radna Gminy Trzcinica Danuta Parzonka. Na spotkaniu licznie zjawili się mieszkańcy i zaproszeni goście, w tym Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik, który wręczył podziękowanie za zorganizowanie spotkania oraz słodki upominek.

Zaprezentowana została prezentacja multimedialna, która zawierała fakty i fotografie z rozwoju Pomian. Dostępne były również kroniki oraz dodatkowe albumy ze zdjęciami. Osoby chętne mogły wpisać się do Księgi Pamiątkowej.

Popołudnie minęło w miłej i nostalgicznej atmosferze.