Theme header background image
Licznik odwiedzin: 342700

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Wspólne działania

Opublikowany przez admin Poniedziałek, 18.11.2019

13 listopada 2019 roku zaprezentowana została Stacja Meteorologiczna zlokalizowana w Trębaczowie. Jest to zadanie dofinansowane przez samorządy powiatowy i gminne. Stacja pracuje w systemie Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach – Zakład Agrometeorologii i Zastosowań Informatyki.


Oprócz przekazanych środków w wysokości 5 009 złotych na zadanie „Budowa stacji meteorologicznej przeznaczonej do Systemu Monitorowania Suszy Rolniczej na terenie powiatu kępińskiego”. Gmina Trzcinica przekazała w 2019 roku 12 623, 25 złote na realizację Programu Usuwania Azbestu. Kolejne środki przekazane dla Powiatu Kępińskiego to 12 800 złotych z przeznaczeniem na wykonanie chodników w miejscowości Piotrówka i Kuźnica Trzcińska.

Natomiast 5 674 złote przeznaczono na dofinansowanie zakupu ambulansu sanitarnego typu P dla potrzeb medycznych świadczonych przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie.