Theme header background image
Licznik odwiedzin: 364640

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Stacje meteo w Zespołach Szkół Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Pięknieje Wielkopolska Wieś

Opublikowany przez admin Czwartek, 14.11.2019

W październiku 2019 roku zakończyły się prace w ramach realizacji zadania „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w miejscowości Pomiany”.


Zakres prac obejmował remont i wyposażenie siłowni, utwardzenie kostką betonową terenu przed budynkiem Domu Ludowego, ponadto wyrównanie i obsianie trawą części terenu. W ramach zadania utwardzono także kostką betonową plac przed budynkiem nr 18. Wartość całkowita projektu to 36 010, 14 złote w tym dotacja celowa Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu w wysokości 22 520, 79 złote.

W realizację projektu włączyli się mieszkańcy Pomian, w tym w prace przy budynku nr 18 oraz dokonali nasadzenia 150 sztuk tui szmaragd na terenie przy Domu Ludowym.