Theme header background image
Licznik odwiedzin: 329583

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

45-lecie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

Opublikowany przez admin Poniedziałek, 07.10.2019

W sobotę 5 października 2019 roku w Domu Ludowym odbyła się uroczystość 45-lecia Koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Trzcinicy.


Najważniejsze fakty z działalności oraz historii Koła przedstawił Pan Stanisław  Maryniak.

Obecny w trakcie spotkania Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik pogratulował osiągnięć i zaangażowania w działalność na rzecz Seniorów. Życzył realizacji planów i zamierzeń oraz kolejnych tak udanych jubileuszy. Wszystkim Seniorom przekazał życzenia zdrowia oraz uśmiechu a na ręce Przewodniczącej przekazał okolicznościowy upominek. Podobne życzenia wraz z upominkami przekazali zaproszeni goście.

Popołudnie upłynęło w serdecznej atmosferze, wszyscy spędzili wspólnie miło czas. Dużo radości wywołał występ Koła Gospodyń Wiejskich z Opatowa.